Pages

O SFA

Od ponad 55 lat, ambicją firmy SFA jest umożliwienie każdemu łatwej instalacji wyposażenia sanitarnego łazienek i kuchni, w dowolnym miejscu i bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac remontowych. Będąc francuskim wynalazcą słynnego rozdrabniacza SANIBROYEUR SFA®, nasza grupa jest jednym z liderów światowych rynków wyposażenia sanitarnego. Będące synonimem jakości i wysokiego poziomu technologicznego „made in France”, nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi i oczekiwania klientów.
Aby to zapewnić, pracownicy działu badawczo-rozwojowego i inżynierowie naszej firmy wciąż opracowują najnowsze produkty wysokiej technologii, spełniające wszystkie wymogi norm obowiązujących w zakresie ochrony środowiska i technologii. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym i poważnym zasobom poświęcanym kwestiom badań i rozwoju, Grupa SFA prowadzi działalność na terenie całego świata, za pośrednictwem swoich oddziałów lub dystrybutorów, oferujących kompletną gamę rozdrabniaczy i pomp przeznaczonych do domu, budynków użyteczności publicznej i jednostek pływających.
Od samego początku swojej działalności, Grupa oferuje również wyposażenie oczyszczalni ścieków. Doskonałe opanowanie technologii tego rodzaju produktów oraz znajomość rynku wyposażenia sanitarnego umożliwia naszej Grupie stałe rozszerzanie oferty i prowadzenie działalności także na rynkach sprzętu wykorzystywanego w balneoterapii oraz pryszniców.
Innowacja, wysoka wydajność działalności przemysłowej i nienaganna obsługa klienta to najważniejsze wartości, przestrzegane przez naszych pracowników, którzy w swojej codziennej pracy starają się realizować wspólny cel: zaoferowanie milionom użytkowników urządzeń SFA na terenie całego świata niezmiennie bardzo wysokiej jakości obsługi, wczoraj, dziś i jutro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz