Pages

SANIMARIN SFA - niezawodne toalety na jachty i łodzie


Gama produktów SANIMARIN firmy SFA została specjalnie opracowana w celu zapewnienia na morzu tego samego komfortu użytkowania, jak na lądzie. Toalety SANIMARIN firmy SFA są najcichszymi na rynku toaletami morskimi. 

Łącząc innowacyjność z wysokim komfortem, produkty SANIMARIN firmy SFA są znaczącym skokiem w rozwoju technologii sanitarnej na jachtach i łodziach. Będąc najcichszymi, najbardziej niezawodnymi i niezwykle przyjaznymi dla użytkowników, toalety SANIMARIN gwarantują łatwość instalacji i konserwacji, a jednocześnie zapewniają ich klientom doskonałe usuwanie nieczystości niezależnie od ograniczeń stawianych przez konstrukcję łodzi.

W swojej ofercie SANIMARIN posiada toalety morskie opracowane z myślą o wszystkich typach jachtów i łodzi. Dzięki różnorodnej ofercie można dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Ograniczona przestrzeń

Muszle WC o małych rozmiarach, proponowane z 3 systemami kontroli do wyboru. Są idealnym rozwiązaniem do małych przestrzeni. Świetnie nadają się również przy wymianie ręcznego WC.


SANIMARIN MAXLITE to najnowsze rozwiązanie firmy SFA. Został zaprojektowany w taki sposób aby z łatwością zastąpić każdą toaletę z pompą ręczną. Idealnie dopasowuje się do istniejących otworów montażowych, bez konieczności nawiercania dodatkowych. Co więcej, posiada wbudowaną pompę wody morskiej.

Muszla, wykonana metodą wtryskową jest o wiele lżejsza niż innych toalet jachtowych. Może być również swobodnie regulowana i obracana o 90°.

MAXLITE charakteryzuje się również cichą pracą, bez porównania z innymi tego rodzaju urządzeniami dostępnymi na rynku


SANIMARIN 31 to najmniejsza automatyczna toaleta dla jednostek pływających. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem i zwarta budową. Świetne rozwiązanie dla jednostek w których każdy centymetr ma znaczenie.

Gama klasyczna

Tradycyjna gama toalet o standardowej wysokości. Łączy jakość z niezawodnością, które od początku budują reputację marki SANIMARIN SFA.


SANIMARIN 35 dzięki wyrafinowanym liniom i ściętemu tyłowi z łatwością dopasowuje się do krzywizn kadłuba. Prezentuje klasyczną formę i wymiary przy ograniczonej wadze. Świetnie prezentuje się na jednostkach o klasycznym wyglądzie.


SANIMARIN 35ST to model z prostym tyłem dzięki czemu można postawić go bezpośrednio przy pionowej ścianie.

Nowoczesny design

Luksusowa gama produktów SANIMARIN cechująca się nowoczesnym i innowacyjnym wyglądem. Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

Gamę tworzą 3 modele, Exclusive Short, Exclusive Medium oraz Exclusive Bidet, które oprócz nowoczesnego wyglądu proponują nowy, mocniejszy system spłukiwania.


Krótki i praktyczny model Exclusive Short o nowoczesnym wyglądzie jest przeznaczony do montażu na zrębnicy. Jego tylna pionowa linia oferują dużą łatwość montowania.


Exclusive Medium to luksusowa toaleta dla najbardziej wymagających klientów. Występuje również w wersji z wbudowanym bidetem.

Poza toaletami SANIMARIN posiada również w swojej ofercie pompę do ścieków szarych, która jest niezbędna do przepompowywania brudnej wody z prysznica czy umywalki.


Dzięki niewielkim rozmiarom może być umieszczona pod podłogą. Jej konstrukcja umożliwia również redukcję liczby zaworów.

Do toalet SANIMARIN producent oferuje 3 systemy kontroli do wyboru.

Luxe – niezwykle łatwa w użyciu elektroniczna klawiatura, zapewniająca największy wybór opcji. Oferuje 2 tryby spłukiwania: ECO (1,2L) oraz Normal (2.2L). Specjalna dioda informuje o zapełnieniu zbiornika z brudną wodą, a funkcja Empty pozwala n a opróżnienie zbiornika toalety przy wzburzonym morzu.
Comfort Plus - pneumatyczny przycisk inicjujący automatyczne spłukiwanie / rozdrabnianie - przepompowywanie / napełnianie muszli. Cały cykl trwa tylko 19 sekund i zużywa 2,2l wody.
Comfort - elektryczny przełącznik z 2 funkcjami: napełnianie muszli wodą i spłukiwanie z            rozdrabnianiem. Długość trwania każdego cyklu jest kontrolowana przez użytkownika.

Cechy charakterystyczne dla wszystkich modeli SANIMARIN:

Niezawodność:
  • niezawodny i wytrzymały rozdrabniacz, który radzi sobie z każdym rodzajem papieru toaletowego.

  • mocny silnik z nożem ze stali nierdzewnej zapewniający wysoką jakość rozdrabniania.

  • wszystkie podzespoły produkowane są we Francji w certyfikowanych fabrykach.

Ekologiczna praca:
  • 2 stopniowy system spłukiwania - ECO (1,2l) oraz Normal (2,2l) - w zależności od systemu kontroli.
  • toalety SANIMARIN zużywają jedynie 0,16% dziennego zapotrzebowania energii elektrycznej dla 4 osobowej załogi.

  • toalety SANIMARIN to najcichsze toalety na rynku.

Prosta wymiana istniejącej toalety i łatwy montaż:
  • kompaktowa i zwarta budowa toalet SANIMARIN oraz regulowane przyłącze wyjściowe zapewnia elastyczność i łatwość połączenia z istniejącą instalacją.

  • szeroka gama produktów pozwala na dobór optymalnego rozwiązania przystosowanego do Państwa potrzeb.

Więcej informacji na temat toalet SANIMARIN znajdziecie Państwo na stronie www.sanimarin.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz