Pages

SANIMARIN na Mazurskich Targach Sportów Wodnych


W dniach 2-4 września 2016 roku w Giżycku w porcie Strada nad jeziorem Kisajno zorganizowano dziewiątą edycję Mazurskich Targów Sportów Wodnych - jedną z największych imprez tego typu, na których nie mogło oczywiście zabraknąć firmy SFA z produktami marki SANIMARIN.

Na targach poza SANIMARIN zaprezentowało się ponad 80 wystawców i pokazano ok 120 jednostek pływających. Targi w ciągu trzech dni odwiedziło ponad 3000 wystawców z kraju i z zagranicy.
Hitem na naszym stoisku okazał się model MAXLITE, który stanowi idealną alternatywę dla toalet z pompą ręczną. Już w trakcie trwania targów zostały złożone pierwsze zamówienia na ten model.MAXLITA można było zobaczyć również na pokładzie jednego z jachtów - modelu 989 Platinum ze stoczni Delphia.

Więcej informacji na temat toalet SANIMARIN znajdziecie Państwo w tym miejscu oraz na stronie www.sanimarin.com

2 komentarze:

  1. No to musiało być wydarzenie. Szkoda, że mnie nie było. Ja nie mam łodzi ale mocno myślę o pontonie z https://solarmarine.pl/ . Mój tata zaszczepił we mnie pasję do wędkowania, nasza łódka to już nie jest najlepszy sprzęt. A taki ponton myślę, że by się sprawdził. Mają też akcesoria do nurkowania, może też kiedyś zacznę?

    OdpowiedzUsuń
  2. Sporty wodne to to co i ja lubię. Jeśli wakacje to tylko nad wodą, nad morzem czuję się najlepiej. A i ostatnio myślę o kupieniu własnego jachtu z tymże muszę wcześniej zdobyć odpowiednie uprawnienia by wypływać na głębszą wodę. Na https://otss.pl/ widzę są dostępne różne kursy i szkolenia żeglarskie, mają świetne opinie i rozsądne ceny.

    OdpowiedzUsuń