Pages

Akademia SFA - szkolenie w Żywcu


Akademia SFA nabiera tempa. 28.04 gościliśmy w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu. W tamtejszym Technikum Urządzeń Sanitarnych, przeprowadziliśmy szkolenie dla klasy 2 z zakresu instalacji i działania naszych urządzeń.

Uczniowie mieli okazję na własne oczy zobaczyć jak wyglądają pompy i pomporozdrabniacze sanitarne i w jaki sposób powinny być montowane. Pokazaliśmy również jak wygląda i działa silnik oraz jego osprzęt.


W trakcie szkolenia pokazaliśmy uczniom również pozostałe nasze urządzenia. Nie zabrakło pompek do kondensatu oraz klimatyzacji i urządzeń dedykowanym do instalacji komercyjnej - Sanicubic 1 WP. Przedstawiliśmy także wszystkie potrzebne akcesoria potrzebne do instalacji - zawory (nożowe i kulowe), alarm oraz panel sterowania.Uczestnicy szkolenia poza samymi produktami poznali również naszego przedstawiciela na region południowy. Wiedzą już, że jeśli w przyszłości zostaną instalatorami lub serwisantami będą mogli liczyć na nasze wsparcie oraz do kogo się zgłosić w razie jakichkolwiek pytań. 

Uczniom oraz wychowawczyni - Pani Elżbiecie Faber-Sapińskiej dziękujemy za gościnę oraz bardzo miłe przyjęcie. Jesteśmy bardzo podbudowani nie tylko dużym zainteresowaniem naszymi urządzeniami ale także solidną dawką wiedzy jaką zaprezentowali nam uczniowie. Z wielką przyjemnością przyjęlibyśmy każdego z nich w nasze szeregi.

Przy okazji zachęcamy do głosowania na Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu w konkursie konkursie "Ciepło z Klasą" organizowanym przez firmę Galmet. Dla zwycięzcy przewidziana jest nowoczesna ekologiczna kotłownia wyposażona w hybrydowy system grzewczy. Głosować można na stronie www.cieplozklasa.pl


1 komentarz:

  1. Ciekawa inicjatywa, szkoda, że jak ja chodziłam do szkoły to nikt nas nie odwiedzał. Można z praktycznej strony sprawdzić co nas interesuje. Jak montowali u nas klimatyzację na https://klimatyzuj.pl/ to mój syn nie powiem bardzo wnikliwie się przyglądał jak panowie pracowali. Mówi, że taki zawód mu się podoba. Może pójdzie w tym kierunku także.

    OdpowiedzUsuń