Pages

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę


Czasami chcielibyśmy zmienić istniejącą łazienkę np. powiększając ją o nieużytkowane pomieszczenie lub zaadaptować nowe powierzchnie pod WC. Bardzo często przydała by nam się dodatkowa toaleta dla gości np. w pomieszczeniu pod schodami, pralnia lub domowe SPA w piwnicy. SFA proponuje nowatorskie rozwiązania, które z wielkim sukcesem sprzedawane są na całym świecie. Są to pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz specjalne stelaże podtynkowe z pomporozdrabniaczem, lub urządzenia mogące współpracować z dowolnym stelażem podtynkowym dostępnym na rynku.


SFA proponuje 6 modeli ceramiki z wbudowanym pomporozdrabniaczem. Wystarczy doprowadzić zasilanie i wodę standardowym przyłączem ¾ cala. Rozdrobnione ścieki przetłaczane są cienką rurką o średnicy 32 mm, którą bardzo łatwo jest ukryć przy podłodze, w ścianie, czy pod sufitem podwieszanym. Istnieje możliwość podłączenia dodatkowo bidetu czy umywalki. Całością steruje system elektroniczny i elektrozawór uruchamiany przez przycisk znajdujący się na kompakcie. Wszystkie modele mają możliwość programowania czasu napełniania wody w zależności od ciśnienia w instalacji czy preferencji użytkowników. Większość modeli pracuje w systemie ECO – zużycie wody 1,8l/3l. Małe gabaryty i różne kształty pozwalają przyszłym użytkownikom na wybór urządzenia pasującego do wystroju łazienki.

Sanicompact C43 i Sanicompact C43 ECO - to najmniejsze gabarytowo kompakty dostępne w ofercie zaopatrzone w silniki o mocy 550 W. Przetłaczają ścieki na 3 m w górę i 30 m w poziomie. Model C43 ma możliwość podłączenia umywalki dzięki zastosowaniu dwóch systemów sterujących urządzeniem. Spłukiwanie wody odbywa się po naciśnięciu przycisków na ceramice. Zużycie wody to 1,8/3l.Sanicompact ELITE i Sanicompact PRO - to ekskluzywne modele dla osób ceniących nowoczesny designe. Większy gabarytowo od wcześniejszych modeli zaopatrzony w silnik o mocy 500W i podwójny przycisk do spłukiwania zamontowany w ceramikę. Ilość zużycia wody to 1,8l/3 l. Przetłacza ścieki na 3m w górę i 30 m w poziomie. Posiada możliwość podłączenia umywalki i bidetu.
To dwa ekskluzywne modele misek ustępowych podwieszanych. Oba modele dostarczane są wraz ze stelażem podtynkowym do montażu. Zaopatrzone są w silniki o mocy 500W  i podwójny przycisk do spłukiwania. Przetłaczaja ścieki na 3m w górę i 30 m w poziomie. Zużycie wody w modelu STAR to 3,8l/5l. W modelu COMFORT jest to 1,8l/3l.  Model COMFORT wykonany jest w technologii SILENCE, to znaczy głośność pracy obniżona jest o 10 dB.
Urządzenia charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, cichą i bezawaryjną pracą, a sam sposób montażu i adaptacji pomieszczenia nie wymaga kosztownych prac remontowych.


Więcej informacji na temat pomporozdrabniaczy na stronie www.sfapoland.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz