Pages

Saniaccess - gama stylowych pomporozdrabniaczy


Pomporozdrabniacze to bardzo praktyczne urządzenia pozwalające nam na bardzo dużą kreatywność przy aranżacji łazienki. Z reguły wyglądają dyskretnie i nie rzucają się w oczy. Co jednak jeśli chcemy by także one wyglądały stylowo i nie odbiegały wyglądem od eleganckiej łazienki?

Wtedy z pomocą przychodzi seria urządzeń z gamy Access. Są to pomporozdrabniacze o eleganckiej i opływowej obudowie i bardzo wydajnych silnikach o mocy 400 W. Posiadają również innowacyjny i unikalny na rynku system łatwego dostępu serwisowego. Dzięki temu nie ma konieczności odłączania urządzenia od toalety po to aby usunąć ewentualny zator czy awarię. Dostęp do części rozdrabniającej i sterującej odbywa się poprzez odkręcenie górnej obudowy. Ryzyko zatkania urządzenia zostało ponadto zmniejszone dzięki rewelacyjnej, nożowej technice rozdrabniania w specjalnym "koszyku". Dzięki temu wszystkie nieczystości zostają szybko i sprawnie usunięte.

Podstawowym urządzeniem z gamy Access jest Saniaccess 1. Klasyczny pomporozdrabniacz, który można podłączyć jedynie do miski klozetowej. Świetnie sprawdza się gdy chcemy urządzić w domu dodatkowe pomieszczenie tylko na WC. Urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i na odległość 100 m w poziomie.


Drugim urządzeniem jest Saniaccess 2. Daje on nam możliwość podłączenia nie tylko miski klozetowej ale także umywalki, dzięki czemu można w szybki sposób urządzić małą toaletę dla gości. To kompaktowe urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i odległość 100 m w poziomie.


Ostatnim pomporozdrabniaczem ze stylowej gamy Access jest Saniaccess 3. Urządzenie do obsługi kompletnej łazienki z WC, umywalką, prysznicem i bidetem. Opcjonalnie można również podłączyć do niego pralkę. Urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i odległość 100 m w poziomie.


Wszystkie pomporozdrabniacze z gamy Access posiadają zawór zwrotny, niezbędne akcesoria montażowe w zestawie oraz wymienny filtr węglowy do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Cechą wyróżniającą urządzenia jest również wysoka klasa ochrony IP44.

Jeśli potrzebujemy odpompować jedynie brudną wodę bez fekaliów wówczas możemy skorzystać z pompy Saniaccess 4. Dzięki wytrzymałości na wysokie temperatury dochodzące do 75°C pozwala ona na podłączenie nie tylko umywalki czy prysznica/wanny ale także pralki lub zmywarki. Polecana jest szczególnie w kuchniach, toaletach ale także w małych pubach i małych lokalach gastronomicznych. Nowoczesne wzornictwo produktu Saniaccess 4 pasuje do każdej przestrzeni.


Pompa Saniaccess 4 świetnie się sprawdza również w przypadku urządzania w kuchni wyspy kuchennej. O sposobie i urządzeniu półwyspy i wyspy kuchennej można przeczytać tutaj: http://www.strefasfa.pl/2016/03/wyspa-w-kuchni.html

Więcej o urządzeniach SFA ułatwiających remontowanie i urządzanie przeczytać można na stronie www.sfapoland.pl

1 komentarz:

  1. There's certainly a great deal to find out about this subject. I really like all of the points you have made. sign in to gmail

    OdpowiedzUsuń