Pages

Saniaccess - gama stylowych pomporozdrabniaczy


Pomporozdrabniacze to bardzo praktyczne urządzenia pozwalające nam na bardzo dużą kreatywność przy aranżacji łazienki. Z reguły wyglądają dyskretnie i nie rzucają się w oczy. Co jednak jeśli chcemy by także one wyglądały stylowo i nie odbiegały wyglądem od eleganckiej łazienki?

Wtedy z pomocą przychodzi seria urządzeń z gamy Access. Są to pomporozdrabniacze o eleganckiej i opływowej obudowie i bardzo wydajnych silnikach o mocy 400 W. Posiadają również innowacyjny i unikalny na rynku system łatwego dostępu serwisowego. Dzięki temu nie ma konieczności odłączania urządzenia od toalety po to aby usunąć ewentualny zator czy awarię. Dostęp do części rozdrabniającej i sterującej odbywa się poprzez odkręcenie górnej obudowy. Ryzyko zatkania urządzenia zostało ponadto zmniejszone dzięki rewelacyjnej, nożowej technice rozdrabniania w specjalnym "koszyku". Dzięki temu wszystkie nieczystości zostają szybko i sprawnie usunięte.

Podstawowym urządzeniem z gamy Access jest Saniaccess 1. Klasyczny pomporozdrabniacz, który można podłączyć jedynie do miski klozetowej. Świetnie sprawdza się gdy chcemy urządzić w domu dodatkowe pomieszczenie tylko na WC. Urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i na odległość 100 m w poziomie.


Drugim urządzeniem jest Saniaccess 2. Daje on nam możliwość podłączenia nie tylko miski klozetowej ale także umywalki, dzięki czemu można w szybki sposób urządzić małą toaletę dla gości. To kompaktowe urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i odległość 100 m w poziomie.


Ostatnim pomporozdrabniaczem ze stylowej gamy Access jest Saniaccess 3. Urządzenie do obsługi kompletnej łazienki z WC, umywalką, prysznicem i bidetem. Opcjonalnie można również podłączyć do niego pralkę. Urządzenie tłoczy ścieki na wysokość 5 m i odległość 100 m w poziomie.


Wszystkie pomporozdrabniacze z gamy Access posiadają zawór zwrotny, niezbędne akcesoria montażowe w zestawie oraz wymienny filtr węglowy do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Cechą wyróżniającą urządzenia jest również wysoka klasa ochrony IP44.

Jeśli potrzebujemy odpompować jedynie brudną wodę bez fekaliów wówczas możemy skorzystać z pompy Saniaccess 4. Dzięki wytrzymałości na wysokie temperatury dochodzące do 75°C pozwala ona na podłączenie nie tylko umywalki czy prysznica/wanny ale także pralki lub zmywarki. Polecana jest szczególnie w kuchniach, toaletach ale także w małych pubach i małych lokalach gastronomicznych. Nowoczesne wzornictwo produktu Saniaccess 4 pasuje do każdej przestrzeni.


Pompa Saniaccess 4 świetnie się sprawdza również w przypadku urządzania w kuchni wyspy kuchennej. O sposobie i urządzeniu półwyspy i wyspy kuchennej można przeczytać tutaj: http://www.strefasfa.pl/2016/03/wyspa-w-kuchni.html

Więcej o urządzeniach SFA ułatwiających remontowanie i urządzanie przeczytać można na stronie www.sfapoland.pl

2 komentarze:

  1. There's certainly a great deal to find out about this subject. I really like all of the points you have made. sign in to gmail

    OdpowiedzUsuń
  2. Homebuyers should bear in mind of taxes and fees levied within the Yukon along with mortgage rates that are diverse from the rest of Canada. mortgage calculator canada I would recommend that you create an account so which you unlock all of the features. mortgage calculator

    OdpowiedzUsuń